Strona głównaRejestr zmianInstrukcjaRedakcjaSzukaj
startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA
Wydział Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska

 

Wydział Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska

 

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Zuzanna Kurczek Naczelnik Wydziału 410 203 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 us@chorzow.eu
2 Anna Kotyś Zastępca Naczelnika 412 204 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 ekologia@chorzow.eu
3 Joanna Gawenda Inspektor 411 432 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 gawenda_j@chorzow.eu
4 Seweryn Werner Inspektor 411 285 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 werner_s@chorzow.eu

Referat Usług Komunalnych

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
5 Zdzisław Moskal Kierownik Referatu 409 493 tel. 32 416 50 00 moskal_z@chorzow.eu
6 Jolanta Nowok Główny Specjalista 409 345 tel. 32 416 50 00 nowok_j@chorzow.eu
7 Mariusz Obszański Główny Specjalista 409 288 tel. 32 416 50 00 obszanski_m@chorzow.eu
8 Anna Desol Inspektor 409 289 tel. 32 416 50 00 desol_a@chorzow.eu
9 Ryszarda Borys Podinspektor 409 288 tel. 32 416 50 00 borys_r@chorzow.eu
10 Anna Poloczek Główny Specjalista 436 286 tel. 32 416 50 00 poloczek_a@chorzow.eu

Referat Ochrony Środowiska

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
11 Rafał Brachaczek Główny Specjalista 413 378 tel. 32 416 50 00 brachaczek_r@chorzow.eu
12 Sylwia Bula Inspektor 413 441 tel. 32 416 50 00 bula_s@chorzow.eu
13 Małgorzata Łozowska Inspektor 413 251 tel. 32 416 50 00 lozowska_m@chorzow.eu
14 Teresa Frankowska Inspektor 412 444 tel. 32 416 50 00 frankowska_t@chorzow.eu
15 Leonard Hornik Głowny Specjalista 412 275 tel. 32 416 50 00 hornik_l@chorzow.eu
16 Anna Giebel Podinspektor 413 107 tel. 32 416 50 00  

Referat Utrzymania Czystości

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
17 Aleksandra Organek Inspektor 436 287 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 organek_a@chorzow.eu
18 Iwona Zaczkowska Podinspektor 28 a 313 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 zaczkowska_i@chorzow.eu
19 Jolanta Szlagor Inspektor 28 a 104 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 szlagor_j@chorzow.eu
20 Katarzyna Kućmierz Inspektor 28 a 110 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 kucmierz_k@chorzow.eu
21 Klaudia Specht Podinspektor 28 108 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 specht_k@chorzow.eu
22 Joanna Jokel-Kijewicz Podinspektor 28 237 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 jokel_j@chorzow.eu
23 Barbara Korek Inspektor 28 277 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34  


dokument wytworzony przez: Joanna Gawenda, dnia: 2008-07-30
utworzony: 30-07-2008 / modyfikowany: 27-02-2014
wprowadził(a): Joanna Gawenda
rejestr zmian
Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów