Strona głównaRejestr zmianInstrukcjaRedakcjaSzukaj
startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA
Wydział Usług Komunalnych

 

Wydział Usług Komunalnych

 

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Zuzanna Kurczek Dyrektor Wydziału 410 203 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 uk@chorzow.eu
2 Joanna Gawenda Inspektor 411 432 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 gawenda_j@chorzow.eu
3 Seweryn Werner Inspektor 411 285 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 werner_s@chorzow.eu

Referat Utrzymania Zieleni i Inwestycji

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
4 Zdzisław Moskal Kierownik Referatu 409 493 tel. 32 416 50 00 moskal_z@chorzow.eu
5 Jolanta Nowok Główny Specjalista 409 345 tel. 32 416 50 00 nowok_j@chorzow.eu
6 Mariusz Obszański Główny Specjalista 409 288 tel. 32 416 50 00 obszanski_m@chorzow.eu
7 Anna Desol Inspektor 409 289 tel. 32 416 50 00 desol_a@chorzow.eu
8 Ryszarda Borys Podinspektor 409 288 tel. 32 416 50 00 borys_r@chorzow.eu
9 Anna Poloczek Główny Specjalista 432 286 tel. 32 416 50 00 poloczek_a@chorzow.eu

Referat Gospodarki Odpadami

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
10 Jolanta Szlagor Kierownik Referatu 28 a 104 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 szlagor_j@chorzow.eu
11 Aleksandra Organek Inspektor 28 a 287 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 organek_a@chorzow.eu
12 Iwona Zaczkowska Inspektor 28 a 313 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 zaczkowska_i@chorzow.eu
13 Katarzyna Kućmierz Główny Specjalista 28 a 110 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 kucmierz_k@chorzow.eu
14 Klaudia Specht Inspektor 28 108 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 specht_k@chorzow.eu
15 Joanna Jokel-Kijewicz Inspektor 28 237 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 jokel_j@chorzow.eu
16 Barbara Korek Inspektor 28 277 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34  
17 Beata Górak Podinspektor 28 108 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34  


dokument wytworzony przez: Joanna Gawenda, dnia: 2008-07-30
utworzony: 30-07-2008 / modyfikowany: 02-02-2015
wprowadził(a): Joanna Gawenda
rejestr zmian
Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów