Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Edukacji
WYDZIAŁ EDUKACJI
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Beata Kabza Dyrektor Wydziału 403 112/ 357 32 4165 - 000 ed.dyrektor@chorzow.eu
2 Agnieszka Bąk Sekretariat / Pomoc administracyjna 402 357 32 4165 - 000 / 32 4165 - 402 / fax. 32 4165 - 613 ed@chorzow.eu
3 Małgorzata Kotarska Podinspektor 402 9402 32 4165 - 000 kotarska_m@chorzow.eu
4 Piotr Koj Główny Specjalista 401 a 9401 32 4165 - 000 koj_p@chorzow.eu
5 Dariusz Dwojewski Główny Specjalista / Prawnik 401 a 438 32 4165 - 000 dwojewski_d@chorzow.eu
6 Aleksandra Kurek Inspektor 401 384 32 4165 - 000 kurek_a@chorzow.eu
7 Anna Smołka Podinspektor 401 227 32 4165 - 000 smolka_a@chorzow.eu
8 Jolanta Drzewiecka Inspektor 404 414 32 4165 - 000 drzewiecka_j@chorzow.eu
9 Monika Myrcik Inspektor 404 394 32 4165 - 000 myrcik_m@chorzow.eu
10 Halina Wydor Inspektor 404 480 32 4165 - 000 wydor_h@chorzow.eu
11 Monika Pietrzykowska Inspektor 404 484 32 4165 - 000 pietrzykowska_m@chorzow.eu


dokument wytworzony przez: Anna Smołka, dnia: 2018-01-11
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 22-02-2018
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów