Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Edukacji

Wydział Edukacji

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Beata Kabza Dyrektor Wydziału 403 112/ 357 32 4165 - 000 ed.dyrektor@chorzow.eu
2 Agnieszka Bąk Sekretariat / Pomoc administracyjna 402 357 32 4165 - 000 / 32 4165 - 402 / fax. 32 4165 - 613 ed@chorzow.eu
3 Małgorzata Kotarska Podinspektor 402 9402 32 4165 - 000  
4 Piotr Koj Główny Specjalista 401 a 9401 32 4165 - 000 koj_p@chorzow.eu
5 Dariusz Dwojewski Główny Specjalista / Prawnik 401 a 438 32 4165 - 000 dwojewski_d@chorzow.eu
6 Aleksandra Kurek Inspektor 401 384 32 4165 - 000 kurek_a@chorzow.eu
7 Anna Smołka Podinspektor 401 227 32 4165 - 000  
8 Jolanta Drzewiecka Inspektor 404 414 32 4165 - 000  
9 Monika Myrcik Inspektor 404 394 32 4165 - 000  
10 Halina Wydor Inspektor 404 480 32 4165 - 000  
11 Monika Pietrzykowska Inspektor 404 484 32 4165 - 000 pietrzykowska_m@chorzow.eu

Zakład Ekonomiczno- Finansowej Obsługi Jednostek Oświatowych - ul. Racławicka 23

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
12 Skoracka Elżbieta Dyrektor 112 32 43 89 311 32 43 89 310 skoracka@zefo.com.pl
13 Piotrowska-Łokieć Justyna Główny Księgowy 112 32 43 89 330   justyna.zefo@gmail.com
14 Wasik Gabriela Kancelaria - ZFŚS 114 32 43 89 312   wasik@zefo.com.pl
15 Jany Anna Kancelaria - Kadry 114 32 43 89 335   jany@zefo.com.pl
16 Michnik Małgorzata Księgowość 111 32 43 89 328   michnik@zefo.com.pl
17 Kwiecień Joanna Księgowość 107 32 43 89 321   kwiecien@zefo.com.pl
18 Andruszkiewicz Kalina Księgowość 111 32 43 89 325   andruszkiewicz@zefo.com.pl
19 Bula Karina Księgowość 107 32 43 89 323   bula@zefo.com.pl
20 Chmiel Agnieszka Księgowość 111 32 43 89 327   chmiel@zefo.com.pl
21 Cukierda Barbara Księgowość 111 32 43 89 337   cukierda@zefo.com.pl
22 Klabisz Teresa Księgowość 111 32 43 89 329   klabisz@zefo.com.pl
23 Kozioł Aneta Księgowość 107 32 43 89 333   koziol@zefo.com.pl
24 Kramarz Katarzyna Księgowość 107 32 43 89 326   kramarz@zefo.com.pl
25 Mandzik Edyta Księgowość 111 32 43 89 336   mandzik@zefo.com.pl
26 Mzyk Ilona Księgowość 107 32 43 89 324   mzyk@zefo.com.pl
27 Sobczak Katarzyna Księgowość 111 32 43 89 331   sobczak@zefo.com.pl
28 Warzecha Danuta Księgowość 107 32 43 89 334   warzecha@zefo.com.pl
29 Wróbel Lucyna Księgowość 107 32 43 89 332   wrobel@zefo.com.pl
30 Woźnica Beata Księgowość 110 33 43 89 320   woznica@zefo.com.pl
31 Burczyk Sylwia Rachuba 109 32 43 89 317   burczyk@zefo.com.pl
32 Darda Beata Rachuba 109 32 43 89 316   darda@zefo.com.pl
33 Gajek Małgorzata Rachuba 109 32 43 89 313   gajek@zefo.com.pl
34 Galeja Aneta Rachuba 109 32 43 89 318   galeja@zefo.com.pl
35 Koma Celina Rachuba 109 32 43 89 315   koma@zefo.com.pl
36 Piwowarska Wanda Rachuba 109 32 43 89 314   piwowarska@zefo.com.pl
37 Pucek Iwona Rachuba 109 32 43 89 338   pucek@zefo.com.pl
38 Socha Danuta Rachuba 109 32 43 89 339   socha@zefo.com.pl
39 Mazur Dorota Sprawozdawczość 113 32 43 89 319   mazur@zefo.com.pl
40 Szczyguła Danuta Sprawozdawczość 113 32 43 89 319   szczygula@zefo.com.pl
41 Mrugała Luiza Zamówienia publiczne 111 32 43 89 322   mrugala@zefo.com.pl
42 Wesołowska Sandra Zamówienia publiczne 111 32 43 89 322   wesolowska@zefo.coom.pl


dokument wytworzony przez: Malgorzata Kotarska, dnia: 2017-05-04
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 11-05-2017
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów