Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Zarządzania Nieruchomościami

 Wydział Zarządzania Nieruchomościami

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Alicja Hoszcz Dyrektor Wydziału 426 9375 lub 9377 tel. 32 4165425 fax 32 4165614 zn.dyrektor@chorzow.eu
2 Monika Sobkiewicz Z-ca Dyrektora Wydziału 424 399 tel. 32 416 5000 sobkiewicz_m@chorzow.eu
3 Anna Węglowska Sekretariat Pomoc administracyjna 425 453 tel. 32 4165425 fax 32 4165614 zn@chorzow.eu

Referat Zarządzania Nieruchomościami Miejskimi

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
4 Grażyna Kaźmierczak Kierownik Referatu 430a 496 tel. 32 416 5000 zn.grunty@chorzow.eu
5 Anna Długajczyk Starszy Inspektor 430 337 tel. 32 416 5000 dlugajczyk_a@chorzow.eu
6 Paulina Molska Podinspektor 430 337 tel. 32 416 5000 molska_p@chorzow.eu
7 Iwona Kiwer Podinspektor 430 386 tel. 32 416 5000 kiwer_i@chorzow.eu
8 Beata Krynicka Starszy Inspektor 429 387 tel. 32 416 5000 krynicka_b@chorzow.eu
9 Krzysztof Ziółkowski Inspektor 429 209 tel. 32 416 5000 ziolkowski_k@chorzow.eu
10 Marta Latacz-Sokół Inspektor 429 9429 tel. 32 416 5000 latacz-sokol_m@chorzow.eu
11 Katarzyna Pampuch Główny specjalista 436 397 tel. 32 416 5000 pampuch_k@chorzow.eu
12 Romana Korolczuk Inspektor 436 397 tel. 32 416 5000 korolczuk_r@chorzow.eu
13 Patrycja Nokielska Podinspektor 436 385 tel. 32 416 5000 nokielska_p@chorzow.eu
14 Karina Drabik Główny specjalista 434 332 tel. 32 416 5000 drabik_k@chorzow.eu
15 Danuta Ratajczak Główny specjalista 434 388 tel. 32 416 5000 ratajczak_d@chorzow.eu
16 Adrian Starczewski Młodszy Referent 434 336 tel. 32 416 5000 starczewski_a@chorzow.eu

Referat Zarządzania Nieruchomościami Skarbu Państwa

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
17 Adrian Kasprzak p.o. Kierownika Referatu 423 217 tel. 32 416 5000 zn.skarb@chorzow.eu
18 Aleksandra Grądys Główny specjalista 423 249 tel. 32 416 5000 gradys_a@chorzow.eu
19 Paulina Radzikowska Podinspektor 423 499 tel. 32 416 5000 radzikowska_p@chorzow.eu
20 Agnieszka Szuszkiewicz Podinspektor 423 499 tel. 32 416 5000 zn.skarb@chorzow.eu
21 Małgorzata Latacz Młodszy Referent 423 499 tel. 32 416 5000 latacz_m@chorzow.eu

Referat Rolnictwa

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
22 Agnieszka Janyszek Kierownik Referatu 428 228 tel. 32 416 5000 zn.rolnictwo@chorzow.eu
23 Bożena Niesyto Inspektor 428 228 tel. 32 416 5000 zn.rolnictwo@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Monika Sobkiewicz, dnia: 2018-08-01
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 01-08-2018
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów