Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Zarządzania Nieruchomościami

 Wydział Zarządzania Nieruchomościami

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Monika Sobkiewicz Dyrektor Wydziału 426 399 tel. 32 416 5000 sobkiewicz_m@chorzow.eu
2 Adrian Kasprzak p.o. Z-ca Dyrektora Wydziału 424 9377 tel. 32 416 5000 kasprzak_a@chorzow.eu
3 Anna Dybek Sekretariat Pomoc administracyjna 425 453 tel. 32 4165425 fax 32 4165614 zn@chorzow.eu

Referat Zarządzania Nieruchomościami Miejskimi

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
4 Anna Długajczyk Kierownik Referatu 430a 496 tel. 32 416 5000 dlugajczyk_a@chorzow.eu
5 Paulina Molska Podinspektor 430 337 tel. 32 416 5000 molska_p@chorzow.eu
6 Iwona Kiwer Podinspektor 430 386 tel. 32 416 5000 kiwer_i@chorzow.eu
7 Beata Staszak-Romanek Podinspektor 430 9370 tel. 32 416 5000 staszak-romanek_b@chorzow.eu
8 Beata Krynicka Starszy Inspektor 429 387 tel. 32 416 5000 krynicka_b@chorzow.eu
9 Marta Latacz-Sokół Inspektor 429 9429 tel. 32 416 5000 latacz-sokol_m@chorzow.eu
10 Krzysztof Ziółkowski Inspektor 429 209 tel. 32 416 5000 ziolkowski_k@chorzow.eu
11 Katarzyna Pampuch Główny specjalista 436 397 tel. 32 416 5000 pampuch_k@chorzow.eu
12 Romana Korolczuk Inspektor 436 397 tel. 32 416 5000 korolczuk_r@chorzow.eu
13 Patrycja Nokielska Podinspektor 436 385 tel. 32 416 5000 nokielska_p@chorzow.eu
14 Karina Drabik Główny specjalista 434 332 tel. 32 416 5000 drabik_k@chorzow.eu
15 Danuta Ratajczak Główny specjalista 434 388 tel. 32 416 5000 ratajczak_d@chorzow.eu
16 Adrian Starczewski Młodszy Referent 434 336 tel. 32 416 5000 starczewski_a@chorzow.eu

Referat Zarządzania Nieruchomościami Skarbu Państwa

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
17 Aleksandra Grądys p.o. Kierownika Referatu 423 217 tel. 32 416 5000 gradys_a@chorzow.eu
18 Aleksandra Lorenowicz Podinspektor 423 499 tel. 32 416 5000 lorenowicz_a@chorzow.eu
19 Paulina Radzikowska Podinspektor 423 499 tel. 32 416 5000  
20 Agnieszka Szuszkiewicz Podinspektor 423 499 tel. 32 416 5000  
21 Małgorzata Latacz Młodszy Referent 423 499 tel. 32 416 5000 latacz_m@chorzow.eu
22 Sylwia Ryszkiewicz Podinspektor 423 249 tel. 32 416 5000 ryszkiewicz_s@chorzow.eu

Referat Rolnictwa

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
23 Agnieszka Janyszek Kierownik Referatu 428 228 tel. 32 416 5000 zn.rolnictwo@chorzow.eu, janyszek_a@chorzow.eu
24 Bożena Niesyto Inspektor 428 228 tel. 32 416 5000 niesyto_b@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Monika Sobkiewicz, dnia: 2018-08-01
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 03-10-2018
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów