Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Kultury, Sportu i Turystyki
Wydział Kultury, Sportu i Turystyki
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Rafał Zaremba Dyrektor Wydziału 313 9374 (32) 4165313/4165620 zaremba_r@chorzow.eu
2 Aleksandra Łamik - Hypa Z-ca Dyrektora Wydziału 311a 120 (32) 4165313/4165620 lamik_a@chorzow.eu
3 Elwira Kulczycka Inspektor 313 231 (32) 4165313/4165620 kultura@chorzow.eu
4 Monika Michałek Inspektor 313 117 (32) 4165313/4165620 michalek_m@chorzow.eu
5 Beata Kaczmarek Inspektor 313 340 (32) 4165313/4165620 kaczmarek_b@chorzow.eu
6 Aleksander Franiasz Inspektor 313 9313 (32) 4165313/4165620 franiasz_a@chorzow.eu
7 Monika Herrmann Inspektor 310 410 (32) 4165313/4165620 herrmann_m@chorzow.eu
8 Barbara Oleksy - Heil Inspektor 310 121 (32) 4165313/4165620 oleksy_b@chorzow.eu
9 Piotr Grabowski Podinspektor 310 410, 121 (32) 4165313/4165620 grabowski_p@um.chorzow.pl
10 Adam Lapski Inspektor 311 119 (32) 4165313/4165620 lapski_a@chorzow.eu
11 Marceli Smogulski Inspektor 311 382 (32) 4165313/4165620 smogulski_m@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Aleksandra Łamik-Hypa, dnia: 2016-10-13
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 26-04-2018
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów