Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Polityki Społecznej
Wydział Polityki Społecznej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Danuta Szary Dyrektor Wydziału 226 450 32 4165 000 szary_d@chorzow.eu
2 Karina Krystkowiak Inspektor - sekretariat 226 450 32 4165 000; 32 4165 226; fax 32 4165 637 ps@chorzow.eu krystkowiak_k@um.chorzow.pl
3 Dorota Szołtysek Podinspektor 226 263 32 4165 000; 32 4165 226 szoltysek_d@chorzow.eu
Referat Nadzoru i Finansów
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
4 Marzanna Kurzawa Kierownik Referatu 231 260 32 4165 000; 32 4165 226 kurzawa_m@chorzow.eu
5 Maria Frankowska Główny Specjalista 231a 259 32 4165 000; 32 4165 226 frankowska_m@chorzow.eu
6 Barbara Woźniak Główny Specjalista 231 247 32 4165 000; 32 4165 226 wozniak_b@chorzow.eu
7 Beata Warot Inspektor 231 9231 32 4165 000; 32 4165 226 warot_b@chorzow.eu
8 Beata Mizera Podinspektor 231a 130 32 4165 000; 32 4165 226 mizera_b@um.chorzow.pl
Referat ds. Współpracy z Podmiotami Niepublicznymi
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
9 Jadwiga Cudzich Zastępca Dyrektora Wydziału 225 256 32 4165 000; 32 4165 226 cudzich_j@chorzow.eu
10 Mariola Sawera Inspektor 225 9420 32 4165 000; 32 4165 226 sawera_m@chorzow.eu
11 Karolina Kubiś Podinspektor 225 9225 32 4165 000; 32 4165 226 kubis_k@chorzow.eu
12 Marzena Woźniak Podinspektor 225 262 32 4165 000; 32 4165 226 wozniak_m@um.chorzow.pl


dokument wytworzony przez: Karina Krystkowiak, dnia: 2016-07-01
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 19-01-2017
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów