Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej

Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Agata Beryt Dyrektor Wydziału 221 393 32 416 5220 beryt_a@chorzow.eu
2 Joanna Pietrzyba-Waszczak Dyrektor Wydziału 221 393 32 416 5220 pietrzyba-waszczak_j@chorzow.eu
3 Karolina Skórka Rzecznik Prasowy 221a 474 32 416 5220 rzecznik@chorzow.eu; skorka_k@chorzow.eu
4 Anna Frankowska Sekretariat 220 9410 32 416 5220 frankowska_a@chorzow.eu; pr@chorzow.eu
5 Mariusz Jankowski Główny Specjalista - Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Obsługi Inwestora 336 9336 32 416 5336, 667 702 669 jankowski_m@chorzow.eu
6 Aneta Gliwicka Podinspektor 222 9222 32 416 5000 gliwicka_a@chorzow.eu
7 Damian Hatko Podinspektor 220 113 32 416 5000 hatko_d@chorzow.eu
8 Patryk Hypa Podinspektor 220 407 32 416 5000 hypa_p@chorzow.eu




dokument wytworzony przez: Joanna Garba, dnia: 2012-04-12
utworzony: 01-09-2009 / modyfikowany: 15-11-2017
wprowadził(a): Joanna Garba
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów