Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Architektury, Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej
Wydział Architektury, Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Mariusz Cup Dyrektor Wydziału 334 327 32 4165000 cup_m@chorzow.eu
Sekretariat
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
2 Olga Misterka Inspektor 334 377 32 4165334 misterka_o@chorzow.eu
3 Wioletta Czupała Pomoc administracyjna 334 377 32 4165334 czupala_w@chorzow.eu
Referat Urbanistyki i Lokalizacji
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
4 Mirela Głowa-Walczak Kierownik Referatu 335 232 32 4165000 glowa-walczak_m@chorzow.eu
5 Adam Szeja Główny Specjalista 335 356 32 4165000 szeja_a@chorzow.eu
Referat Administracji Budowlanej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
6 Alina Flak Kierownik Referatu 324 241 32 4165000 flak_a@chorzow.eu
7 Joanna Gwozdecka Główny Specjalista 322 436 32 4165000 gwozdecka_j@chorzow.eu
8 Bożena Florkowska Inspektor 322 436 32 4165000 florkowska_b@chorzow.eu
9 Klaudia Smolarczyk-Głodek Inspektor 323 469 32 4165000 glodek_k@chorzow.eu
10 Agata Dura Inspektor 323 469 32 4165000 dura_a@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Joanna Garba, dnia: 2007-02-21
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 10-05-2018
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów