Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Architektury, Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej
Wydział Architektury, Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Mariusz Cup Dyrektor Wydziału 334 327 32 4165000 cup_m@chorzow.eu
Sekretariat
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
2 Bernadeta Palowska Podinspektor 334 377 32 4165334 palowska_b@chorzow.eu
3 Olga Misterka Podinspektor 334 377 32 4165334 misterka_o@chorzow.eu
Referat Urbanistyki i Lokalizacji
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
4 Mirela Głowa-Walczak Kierownik Referatu 335 232 32 4165000 glowa-walczak_m@chorzow.eu
5 Adam Szeja Główny Specjalista 335 356 32 4165000 szeja_a@chorzow.eu
Referat Administracji Budowlanej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
6 Alina Flak Kierownik Referatu 324 241 32 4165000 flak_a@chorzow.eu
7 Joanna Gwozdecka Główny Specjalista 322 436 32 4165000 gwozdecka_j@chorzow.eu
8 Bożena Florkowska Inspektor 322 436 32 4165000 florkowska_b@chorzow.eu
9 Lilianna Jakubczyk Inspektor 323 469 32 4165000 jakubczyk_l@chorzow.eu
10 Agata Dura Inspektor 323 469 32 4165000 dura_a@chorzow.eu
11 Wioletta Czupała Pomoc administracyjna 331 9331 32 4165000  


dokument wytworzony przez: Joanna Garba, dnia: 2007-02-21
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 15-11-2016
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów