Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Urząd Stanu Cywilnego, ul. Dąbrowskiego
URZĄD STANU CYWILNEGO, ul. gen. H. Dąbrowskiego 24
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Adam Broniszewski Kierownik USC pok. 2, Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24 8605 32 2412749 broniszewski_a@chorzow.eu
2 Magdalena Mrozek-Bogusz Zastępca Kierownika USC - Referat Urodzeń pok. 8, Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24 8614   mrozek-bogusz_m@chorzow.eu
3 Jolanta Lemantowicz Zastępca Kierownika USC - Referat Zgonów pok. 3, Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24 8606   lemantowicz_j@chorzow.eu
4 Honorata Krzyż podinspektor - Sekretariat/Referat Małżeństw pok. 1 Chorzów, Dąbrowskiego 24 8602   krzyz_h@chorzow.eu
5 Maria Muskietorz Inspektor - Sekretariat/Referat Małżeństw pok. 1, Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24 8602 32 2412749, fax 32 2412987 muskietorz_m@chorzow.eu
6 Beata Ocylok Inspektor - Archiwum/Kasa pok. 5, Hol, Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24 8615, 8609   ocylok_b@chorzow.eu
7 Jolanta Kosior Podinspektor - Archiwum pok. 5, Hol Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24 8612   kosior_j@chorzow.eu
8 Joanna Czerwińska Podinspektor - Archiwum/Kasa pok. 5, Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24 8609, 8615   czerwinska_j@chorzow.eu
9 Justyna Wyciślok Główny specjalista - Archiwum pok. 5, Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24 8612   wycislok_j@chorzow.eu
10 Monika Kassner Referent - Archiwum/Kasa pok. 5, Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24 8609,8615   kassner_m@chorzow.eu
11 Beata Kukulska Podinspektor - Archiwum/Kasa pok. 5, Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24 8609,8615   kukulska_b@chorzow.eu
12 Urszula Minorczyk Inspektor - Zmiana imion i nazwisk pok. 4, Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24 8607   minorczyk_u@chorzow.eu


dokument wytworzony przez: Joanna Jokel-Kijewicz, dnia: 2009-03-11
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 24-01-2017
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów