Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Usług Komunalnych i Ekologii

 

Wydział Usług Komunalnych i Ekologii

 

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Zuzanna Kurczek Dyrektor Wydziału 410 203 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 ue@chorzow.eu
2 Anna Kotyś Zastępca Dyrektora Wydziału 412 204 tel. 32 416 54 13 fax: 32 416 56 34 kotys_a@chorzow.eu
3 Seweryn Werner Inspektor 411 285 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 werner_s@chorzow.eu
4 Joanna Gawenda Główny Specjalista - Sekretariat 411 432 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 gawenda_j@chorzow.eu

Referat Utrzymania Czystości Miasta

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
5 Zdzisław Moskal Główny Specjalista 409 493 tel. 32 416 50 00 moskal_z@chorzow.eu
6 Jolanta Nowok Główny Specjalista 409 345 tel. 32 416 50 00 nowok_j@chorzow.eu
7 Mariusz Obszański Główny Specjalista 409 288 tel. 32 416 50 00 obszanski_m@chorzow.eu
8 Anna Desol Inspektor 409 289 tel. 32 416 50 00 desol_a@chorzow.eu
9 Anna Poloczek Główny Specjalista 411 286 tel. 32 416 50 00 poloczek_a@chorzow.eu
10 Mariusz Tracz Główny Specjalista 232 402 te. 32 416 50 00  
11 Maciej Trybek Główny Specjalista MZUIM ul. Bałtycka 8   tel. 32 241 12 70 trybek_m@chorzow.eu

Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
12 Jolanta Szlagor Kierownik Referatu 28a 104 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 szlagor_j@chorzow.eu
13 Aleksandra Organek Inspektor 28a 287 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 organek_a@chorzow.eu
14 Katarzyna Kućmierz Główny Specjalista 28a 110 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 kucmierz_k@chorzow.eu
15 Klaudia Specht Inspektor 28 108 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 specht_k@chorzow.eu
16 Joanna Jokel-Kijewicz Inspektor 28 237 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 jokel_j@chorzow.eu
17 Beata Górak Podinspektor 28 108 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34  
18 Elżbieta Jach Główny Specjalista 28a 313 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 jach_e@chorzow.eu
19 Arkadiusz Kicia Inspektor 28   tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34  
20 Barbara Stępień Podinspektor 28a   tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34  

Referat Ekologii

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
21 Leonard Hornik Główny Specjalista 412 275 tel. 32 416 54 13 fax: 32 416 56 34 hornik_l@chorzow.eu
22 Sylwia Bula Inspektor 413 441 tel. 32 416 54 13 fax: 32 416 56 34 bula_s@chorzow.eu
23 Anna Giebel Inspektor 413 107/444 tel. 32 416 54 13 fax: 32 416 56 34 giebel_a@chorzow.eu
24 Magdalena Rajkowska Inspektor 413 444 tel. 32 416 54 13 fax: 32 416 56 34 rajkowska_m@chorzow.eu
25 Rafał Brachaczek Główny Specjalista 408 378 tel. 32 416 54 13 fax: 32 416 56 34 brachaczek_r@chorzow.eu
26 Małgorzata Łozowska Inspektor 408 251 tel. 32 416 54 13 fax: 32 416 56 34 lozowska_m@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Joanna Gawenda, dnia: 2008-07-30
utworzony: 30-07-2008 / modyfikowany: 15-01-2019
wprowadził(a): Joanna Gawenda
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów