Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Organizacyjny i Kadr

Wydział Organizacyjny i Kadr

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Barbara Paruzel Dyrektor Wydziału 308 424 tel. 32 416 5307, fax 32 3489192 or@chorzow.eu
2 Ewa Wilk-Wojtowicz p.o. Zastępcy Dyrektora Wydziału 317a, 307 234, 424 tel. 32 416 5307, fax 32 3489192 wilk-wojtowicz_e@chorzow.eu
3 Natalia Gerstner Pomoc administracyjna - obsługa radców prawnych 317a 447, 234 tel. 32 416 5419, fax 32 3489 192 gerstner_n@chorzow.eu
4 Martyna Więckowska Pomoc administracyjna 317a 447 tel. 32 416 5419, fax 32 3489 192  

Referat Organizacyjny

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
5 Joanna Garba Kierownik Referatu Organizacyjnego 307 446 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 garba_j@chorzow.eu
6 Katarzyna Kowalska Pomoc administracyjna - sekretariat Wydziału 307 424 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 kowalska_k@chorzow.eu
7 Anita Badura Podinspektor - sekretariat Wydziału 307 424 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 or@chorzow.eu , badura_a@chorzow.eu
8 Antonina Skrzypacz Starszy Inspektor 306 439 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 skrzypacz_a@chorzow.eu
9 Adrian Głowacz Inspektor 306 9876 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 glowacz_a@chorzow.eu
10 Ewa Golik Inspektor 1 - Kancelaria ogólna 406 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 golik_e@chorzow.eu
11 Mirosława Podolska Inspektor 1 - Kancelaria ogólna 471 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192  
12 Anna Grochmal Informacja Hall główny - parter 426 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192  

Referat Kadr

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
13 Izabela Duda Inspektor 305 375 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 duda_i@chorzow.eu, or.kadry@chorzow.eu
14 Aneta Tatara Inspektor 305 9305 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 tatara_a@chorzow.eu
15 Joanna Kałuża Inspektor 305 303 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 kaluza_j@chorzow.eu
16 Anna Szymańska Podinspektor 305 308 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 szymanska_a@chorzow.eu
17 Dorota Jarzębak Inspektor 305 413 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 jarzebak_d@chorzow.eu

SODiS

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
18 Barbara Nowak Podinspektor 309 489 32 416 5000 urzad@chorzow.eu
19 Joanna Skawska Podinspektor 309 489 32 416 5000  
20 Monika Małecka Inspektor 309 489 32 416 5000  
21 Magdalena Serafin Młodszy referent 309 489 32 416 5000  
22 Robert Krawców Pomoc administracyjna 309 489 32 416 5000  

Służba BHP i p.poż.

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
23 Jacek Gryga Główny specjalista ds. bhp i ppoż. 309 351 32 416 5000 or@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Joanna Garba, dnia: 2013-03-17
utworzony: 17-03-2013 / modyfikowany: 09-05-2018
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów