Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Organizacyjny i Kadr

Wydział Organizacyjny i Kadr

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Barbara Paruzel Dyrektor Wydziału 308 424 tel. 32 416 5307, fax 32 3489192 or@chorzow.eu

Referat Organizacyjny

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
2 Joanna Garba Główny Specjalista 307 446 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 garba_j@chorzow.eu
3 Anita Badura Sekretariat Wydziału 307 424 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 or@chorzow.eu , badura_a@chorzow.eu
4 Antonina Skrzypacz Inspektor 306 439 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 skrzypacz_a@chorzow.eu
5 Adrian Głowacz Inspektor 306 9876 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 glowacz_a@chorzow.eu
6 Ewa Wilk-Wojtowicz Inspektor 419 234 tel. 32 416 5419, fax 32 3489 192 wilk-wojtowicz_e@chorzow.eu
7 Natalia Gerstner Obsługa radców prawnych 419 447 tel. 32 416 5419, fax 32 3489 192 gerstner_n@chorzow.eu

Referat Kadr

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
8 Barbara Błońska Kierownik Referatu 305 413 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 or.kadry@chorzow.eu, blonska_b@chorzow.eu
9 Izabela Duda Inspektor 305 375 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 duda_i@chorzow.eu
10 Aneta Tatara Inspektor 305 9305 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 tatara_a@chorzow.eu
11 Joanna Kałuża Inspektor 305 303 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 kaluza_j@chorzow.eu
12 Anna Szymańska Podinspektor 305 308 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 szymanska_a@chorzow.eu

Kancelaria Ogólna i SODiS

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
13 Ewa Golik Inspektor 1 406 32 416 5000 golik_e@chorzow.eu
14 Mirosława Podolska Inspektor 1 471 32 416 5000  
15 Arkadiusz Kicia Pomoc administracyjna Hall główny - informacja 426 32 416 5000  
16 Barbara Nowak Podinspektor 309 489 32 416 5000 urzad@chorzow.eu
17 Joanna Skawska Referent 309 489 32 416 5000  
18 Monika Małecka Inspektor 309 489 32 416 5000  

Służba BHP i p.poż.

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
19 Jacek Gryga Inspektor 309 351 32 416 5000 or@chorzow.eu


dokument wytworzony przez: Joanna Garba, dnia: 2013-03-17
utworzony: 17-03-2013 / modyfikowany: 19-10-2016
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów