Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Organizacyjny i Kadr

Wydział Organizacyjny i Kadr

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Barbara Paruzel Dyrektor Wydziału 308 424 tel. 32 416 5307, fax 32 3489192 or@chorzow.eu

Referat Organizacyjny

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
2 Joanna Garba Główny Specjalista 307 446 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 garba_j@chorzow.eu
3 Anita Badura Podinspektor - sekretariat Wydziału 307 424 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 or@chorzow.eu , badura_a@chorzow.eu
4 Antonina Skrzypacz Inspektor 306 439 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 skrzypacz_a@chorzow.eu
5 Adrian Głowacz Inspektor 306 9876 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 glowacz_a@chorzow.eu
6 Ewa Wilk-Wojtowicz Inspektor 317 234 tel. 32 416 5419, fax 32 3489 192 wilk-wojtowicz_e@chorzow.eu
7 Natalia Gerstner Pomoc administracyjna - obsługa radców prawnych 317 447 tel. 32 416 5419, fax 32 3489 192 gerstner_n@chorzow.eu

Referat Kadr

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
8 Izabela Duda Inspektor 305 375 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 duda_i@chorzow.eu, or.kadry@chorzow.eu
9 Aneta Tatara Inspektor 305 9305 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 tatara_a@chorzow.eu
10 Joanna Kałuża Inspektor 305 303 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 kaluza_j@chorzow.eu
11 Anna Szymańska Podinspektor 305 308 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 szymanska_a@chorzow.eu
12 Dorota Jarzębak Inspektor 305 413 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 jarzebak_d@chorzow.eu

Kancelaria Ogólna i SODiS

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
13 Ewa Golik Inspektor 1 406 32 416 5000 golik_e@chorzow.eu
14 Mirosława Podolska Inspektor 1 471 32 416 5000  
15 Arkadiusz Kicia Pomoc administracyjna Hall główny - informacja 426 32 416 5000  
16 Katarzyna Kowalska Pomoc administracyjna Hall główny - informacja 426 32 416 5000  
17 Barbara Nowak Podinspektor 309 489 32 416 5000 urzad@chorzow.eu
18 Joanna Skawska Podinspektor 309 489 32 416 5000  
19 Monika Małecka Inspektor 309 489 32 416 5000  
20 Magdalena Serafin Młodszy referent 309 489 32 416 5000  
21 Robert Krawców Pomoc administracyjna 309 489 32 416 5000  

Służba BHP i p.poż.

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
22 Jacek Gryga Inspektor 309 351 32 416 5000 or@chorzow.eu


dokument wytworzony przez: Joanna Garba, dnia: 2013-03-17
utworzony: 17-03-2013 / modyfikowany: 20-11-2017
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów