Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej

Wydział Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej

 

 

 

CIM - Centrum Integracji Międzypokoleniowej

41-500 Chorzów

ul. Dąbrowskiego 7

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Magdalena Sekuła Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Aktywizacji Społecznej. Nadzór nad Wydziałem Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej 215 149 32 416 5215 sekula_m@chorzow.eu
2 Bożena Łuczyńska Dyrektor Wydziału 317 9417 32 416 5231 luczynska_b@chorzow.eu
3 Beata Kordula Zastępca Dyrektora Wydziału 214 9221 324165215 kordula_b@chorzow.eu
Referat Polityki Zdrowotnej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
4 Mirosław Przybysz Kierownik Referatu 317 261 32 416 5231 przybysz_m@chorzow.eu
5 Aureliusz Ryguła Pomoc administracyjna 317 9319 32 416 5231 rygula_a@chorzow.eu
6 Nina Azimi Pracownik I stopnia CIM   32 245 9340 azimi_n@chorzow.eu
7 Katarzyna Dobras Pracownik I stopnia CIM   32 245 9340 dobras_k@chorzow.eu
8 Rafal Kauczok Pracownik I stopnia CIM   32 245 9340 kauczok_r@chorzow.eu
9 Michał Zwierzchowski Podinspektor 317 9318 32416 5231 zwierzchowski_m@chorzow.eu
10 Sylwia Fojcik Podinspektor 317 9317 32 416 5231 fojcik_s@chorzow.eu
Referat Dokumentacji Projektów
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
11 Agnieszka Nowak Kierownik Referatu 214 9223 32 416 5231 nowak_a@chorzow.eu
12 Oliwia Zemła Pomoc administracyjna - SEKRETARIAT WYDZIAŁU 215 306, 149 32 416 5231 zemla_o@chorzow.eu
13 Anna Pieszczoch Podinspektor 214 9221 32 416 5215 pieszczoch_a@chorzow.eu
Referat Aktywizacji Społecznej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
14 Wioletta Kacała Kierownik Referatu CIM 8705 32 416 5215 kacala_w@chorzow.eu
15 Magdalena Foltys Podinspektor 215 9215 32 416 5215 foltys_m@chorzow.eu
16 Łukasz Adamczyk Podinspektor CIM 9521 32 416 5231 adamczyk_l@chorzow.eu
17 Jolanta Kiolbasa Pomoc administracyjna CIM 9521 32 416 5231 kiolbasa_j@chorzow.eu
18 Małgorzata Wójcikowska Pomoc administracyjna CIM 9520 32 416 5231 wojcikowska_m@chorzow.eu
19 Piotr Cyganik Podinspektor CIM 9521 32 416 5231 cyganik_p@chorzow.eu
20 Aleksandra Świeca Pracownik I stopnia CIM   32 245 9340 swieca_a@chorzow.eu
21 Małgorzata Culak Podinspektor CIM 9521 32 416 5231 culak_m@chorzow.eu
22 Łukasz Żółciak Podinspektor 215 9215 32 416 5231 zolciak_l@chorzow.eu
23 Jowita Kretkowska Pomoc administracyjna CIM 9521 32 416 5231 kretkowska_j@chorzow.eu


dokument wytworzony przez: Wioletta Kacała, dnia: 2017-05-10
utworzony: 02-02-2015 / modyfikowany: 10-05-2017
wprowadził(a): Joanna Garba
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów