Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej

Wydział Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej

 

 

CIM - Centrum Integracji Międzypokoleniowej

41-500 Chorzów

ul. Dąbrowskiego 7

 

UWAGA: Tymczasowa siedziba CIM (na czas remontu) znajduje się przy ul. Floriańskiej 24a w Chorzowie

 

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Magdalena Sekuła Pełnomocnik Prezydenta ds. Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej. Nadzór nad Wydziałem Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej 215 149 32 416 5215 sekula_m@chorzow.eu
2 Bożena Łuczyńska Zastępca Dyrektora Wydziału 238 9417 32 416 5215 luczynska_b@chorzow.eu
3 Marta Jakubczyk Zastępca Dyrektora Wydziału 215 9386 32 416 5215 jakubczyk_m@chorzow.eu
4 Beata Herbert       32 416 5215 herbert_b@chorzow.eu
Referat Polityki Zdrowotnej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
5 Mirosław Przybysz Kierownik Referatu Polityki Zdrowotnej 237 261 32 416 5215 przybysz_m@chorzow.eu
6 Michał Zwierzchowski Podinspektor 237 9318 32 416 5215 zwierzchowski_m@chorzow.eu
7 Sylwia Fojcik Podinspektor 237 9317 32 416 5215 fojcik_s@chorzow.eu
8 Nina Azimi Pomoc Administracyjna 237 9318 32 416 5215 azimi_n@chorzow.eu
9 Anna Lipińska Pomoc Administracyjna 237   32 416 5215 lipinska_a@chorzow.eu
10 Kamil Brela Pomoc Administracyjna Centrum Informacji Medycznej ul. Strzelców Bytomskich 11 - 32 245 9340 brela_k@chorzow.eu
11 Aleksandra Kubica Stażystka 237   32 416 5215 kubica_a@chorzow.eu
Referat Dokumentacji Projektów
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
12 Agnieszka Nowak Kierownik Referatu Dokumentacji Projektów 214 9223 32 416 5215 nowak_a@chorzow.eu
13 Oliwia Zemła Pomoc Administracyjna. SEKRETARIAT WYDZIAŁU 215 149 32 416 5215 zemla_o@chorzow.eu
14 Anna Pieszczoch Inspektor 214 9221 32 416 5215 pieszczoch_a@chorzow.eu
15 Wioletta Kacała Główny Specjalista 214 9221 32 416 5215 kacala_w@chorzow.eu
Referat Aktywizacji Społecznej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
16 Magdalena Foltys Inspektor 418 123 32 416 5215 foltys_m@chorzow.eu
17 Łukasz Żółciak Podinspektor 418 9427 32 416 5215 zolciak_l@chorzow.eu
18 Aureliusz Ryguła Pomoc Administracyjna 418 9427 32 416 5215 rygula_a@chorzow.eu
19 Jolanta Kiolbasa Pomoc Administracyjna CIM ul. Floriańska 24a - 660 430 864 kiolbasa_j@chorzow.eu
20 Jowita Kretkowska Pomoc Administracyjna CIM ul. Floriańska 24a - 695 573 798 kretkowska_j@chorzow.eu
21 Małgorzata Wójcikowska Pomoc Administracyjna CIM ul. Floriańska 24a -   wojcikowska_m@chorzow.eu
22 Aleksandra Świeca Pomoc Administracyjna Centrum Informacji Senioralnej ul. Strzelców Bytomskich 11 - 32 245 9340 swieca_a@chorzow.eu
23 Małgorzata Culak Podinspektor Centrum Informacji Senioralnej ul. Strzelców Bytomskich 11 - 32 245 9340 culak_m@chorzow.eu
Referat Edukacji Cyfrowej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
24 Łukasz Adamczyk Podinspektor 418 9428 32 416 5215 adamczyk_l@chorzow.eu
25 Piotr Cyganik Podinspektor 418 9428 32 416 5215 cyganik_p@chorzow.eu
26 Sylwester Czop Inspektor 418 9428 32 416 5215 czop_s@chorzow.eu


dokument wytworzony przez: Oliwia Zemła, dnia: 2017-12-11
utworzony: 02-02-2015 / modyfikowany: 11-12-2017
wprowadził(a): Joanna Garba
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów