Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej

Wydział Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej

 

 

CIM - Centrum Integracji Międzypokoleniowej

41-500 Chorzów

ul. Dąbrowskiego 7

 

UWAGA: Tymczasowa siedziba CIM (na czas remontu) znajduje się przy ul. Floriańskiej 24a w Chorzowie

 

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Magdalena Sekuła Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej. Nadzór nad Wydziałem Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej 215 149 32 416 5215 sekula_m@chorzow.eu
2 Bożena Łuczyńska Dyrektor Wydziału 238 9417 32 416 5231 luczynska_b@chorzow.eu
3 Beata Herbert Zastępca Dyrektora Wydziału 214 9221 32 416 5215 herbert_b@um.chorzow.eu
4 Marta Jakubczyk Zastępca Dyrektora Wydziału 215 9386 32 416 5215 jakubczyk_m@chorzow.eu
Referat Zdrowia
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
5 Mirosław Przybysz Kierownik Referatu 237 261 32 416 5231 przybysz_m@chorzow.eu
6 Nina Azimi Pomoc administacyjna 237 9318 32 416 5231 azimi_n@chorzow.eu
7 Michał Zwierzchowski Podinspektor 237 9318 32 416 5231 zwierzchowski_m@chorzow.eu
8 Sylwia Fojcik Podinspektor 237 9317 32 416 5231 fojcik_s@chorzow.eu
9 Kamil Brela Pomoc administracyjna CIS - 32 245 9340 brela_k@chorzow.eu
Referat Dokumentacji Projektów
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
10 Agnieszka Nowak Kierownik Referatu 214 9223 32 416 5231 nowak_a@chorzow.eu
11 Oliwia Zemła Pomoc administracyjna - SEKRETARIAT WYDZIAŁU 215 306, 149 32 416 5231 zemla_o@chorzow.eu
12 Anna Pieszczoch Inspektor 214 9221 32 416 5215 pieszczoch_a@chorzow.eu
Referat Aktywizacji Społecznej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
13 Wioletta Kacała Kierownik Referatu 214 9221 32 416 5215 kacala_w@chorzow.eu
14 Magdalena Foltys Inspektor 418 123 32 416 5215 foltys_m@chorzow.eu
15 Łukasz Żołciak Podinspektor 418 9427 32 416 5215 zolciak_l@chorzow.eu
16 Jowita Kretkowska Pomoc administracyjna CIM ( ul. Floriańska24a)   695 573 798 kretkowska_j@chorzow.eu
17 Jolanta Kiolbasa Pomoc administracyjna CIM ( ul. Floriańska24a)   660 430 864 kiolbasa_j@chorzow.eu
18 Małgorzata Wójcikowska Pomoc administracyjna CIM ( ul. Floriańska24a)   795 417 378 wojcikowska_m@chorzow.eu
19 Małgorzata Culak Podinspektor CIS (ul. St.Bytomskich 11)   32 245 9340 culak_m@chorzow.eu
20 Aleksandra Świeca Pomoc administracyjna CIS (ul. St.Bytomskich 11)   32 245 9340 swieca_a@chorzow.eu
21 Aureliusz Ryguła Pomoc administracyjna 418 9427 32 416 5215 rygula_a@chorzow.eu
Referat Edukacji Cyfrowej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
22 Adamczyk Łukasz Podinspektor 418 9428 32 416 5231 adamczyk_l@chorzow.eu
23 Piotr Cyganik Podinspektor 418 9428 32 416 5231 cyganik_p@chorzow.eu


dokument wytworzony przez: Oliwia Zemła, dnia: 2017-11-10
utworzony: 02-02-2015 / modyfikowany: 10-11-2017
wprowadził(a): Joanna Garba
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów