Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Zasobów Komunalnych
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Maciej Mostowik p.o. Dyrektora Wydziału 122 333 32 416 50 00 mostowik_m@chorzow.eu
2 Renata Tomaszewska Inspektor - sekretariat 120 333 32 416 50 00 zl@chorzow.eu tomaszewska_r@chorzow.eu
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
3 Małgorzata Fajkier Inspektor 118 462 32 416 50 00 fajkier_m@chorzow.eu
4 Elżbieta Tomaska Inspektor 118 477 32 416 50 00 tomaska_e@chorzow.eu
5 Marcin Ciszewski Inspektor 119 478 32 416 50 00 ciszewski_m@chorzow.eu
6 Jacek Głuch Inspektor 119 9119 32 416 50 00 gluch_j@chorzow.eu
7 Katarzyna Gołąbowska Podinspektor 119 238 32 416 50 00 golabowska_k@chorzow.eu
8 Monika Mikołajczak Inspektor 119 411 32 416 50 00 mikolajczak_m@chorzow.eu
9 Barbara Kiffer Inspektor 120 9395 32 416 50 00 kiffer_b@chorzow.eu
10 Laura Szuchmilska Inspektor 120 416 32 416 50 00 szuchmilska_l@chorzow.eu
11 Jolanta Wędzik Inspektor 120 416 32 416 50 00 wedzik_j@chorzow.eu
12 Agnieszka Kowolik Inspektor 121 205 32 416 50 00 kowolik_a@chorzow.eu
13 Aleksandra Wypiór Podinspektor 121 9121 32 416 50 00 wypior_a@chorzow.eu
14 Urszula Mikołajczak Główny Specjalista 123 224 32 416 50 00 mikolajczak_u@chorzow.eu
15 Ewa Partyka Podinspektor 123 417 32 416 50 00 partyka_e@chorzow.eu
16 Grzegorz Świętek Inspektor 124 9124 32 416 50 00 swietek_g@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Marcin Ciszewski, dnia: 2018-06-11
utworzony: 05-02-2015 / modyfikowany: 11-06-2018
wprowadził(a): Joanna Garba
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów