Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Zasobów Komunalnych
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Piotr Galilejczyk Dyrektor Wydziału 122 333 32 416 50 00 galilejczyk_p@chorzow.eu
2 Maciej Mostowik Zastępca Dyrektora Wydziału 124 9124 32 416 50 00 mostowik_m@chorzow.eu
3 Renata Tomaszewska Inspektor - sekretariat 120 333 32 416 50 00 zl@chorzow.eu tomaszewska_r@chorzow.eu
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
4 Małgorzata Fajkier Inspektor 118 462 32 416 50 00 fajkier_m@chorzow.eu
5 Elżbieta Tomaska Inspektor 118 477 32 416 50 00 tomaska_e@chorzow.eu
6 Urszula Czerw Inspektor 119 478 32 416 50 00 czerw_u@chorzow.eu
7 Jacek Głuch Inspektor 119 9119 32 416 50 00 gluch_j@chorzow.eu
8 Katarzyna Gołąbowska Podinspektor 119 238 32 416 50 00 golabowska_k@chorzow.eu
9 Monika Mikołajczak Inspektor 119 411 32 416 50 00 mikolajczak_m@chorzow.eu
10 Aleksandra Wypiór Podinspektor 119 205 32 416 50 00 wypior_a@chorzow.eu
11 Barbara Kiffer Inspektor 120 9395 32 416 50 00 kiffer_b@chorzow.eu
12 Laura Szuchmilska Inspektor 120 416 32 416 50 00 szuchmilska_l@chorzow.eu
13 Jolanta Wędzik Inspektor 120 416 32 416 50 00 wedzik_j@chorzow.eu
14 Marcin Ciszewski Inspektor 121 9121 32 416 50 00 ciszewski_m@chorzow.eu
15 Agnieszka Kowolik Inspektor 121 205 32 416 50 00 kowolik_a@chorzow.eu
16 Urszula Mikołajczak Główny Specjalista 123 224 32 416 50 00 mikolajczak_u@chorzow.eu
17 Ewa Partyka Podinspektor 123 417 32 416 50 00 partyka_e@chorzow.eu


dokument wytworzony przez: Marcin Ciszewski, dnia: 2017-05-08
utworzony: 05-02-2015 / modyfikowany: 08-05-2017
wprowadził(a): Joanna Garba
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów