Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Biuro Funduszy Zewnętrznych
Biuro Funduszy Zewnętrznych
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Marzena Rak Kierownik Biura 405 330 32 416 56 27, 32 416 5000 rak_m@chorzow.eu
2 Jolanta Koczubik Główny specjalista 406 429 32 416 5000 koczubik_j@chorzow.eu
3 Anna Kowalska-Wyrwich Inspektor 405 314 32 416 5000 kowalska_a@chorzow.eu
4 Iwona Cieśla Inspektor 405 265 32 416 5000 ciesla_i@chorzow.eu
5 Anna Nabagło Inspektor 406 300 32 416 5000 nabaglo_a@chorzow.eu
6 Marcin Kępa Inspektor 405 314 32 416 5000 kepa_m@chorzow.eu
7 Robert Warwas Główny specjalista 405 459 32 416 5000 warwas_r@chorzow.eu
8 Anna Dybek Referent 406 459 32 416 5000 dybek_a@chorzow.eu; bfz@chorzow.eu
9 Halina Bulanda Inspektor 406 429 32 416 5000 bulanda_h@chorzow.eu
10 Michał Pietrzok Podinspektor 406 429 32 416 5000 pietrzok_m@chorzow.eu


dokument wytworzony przez: Joanna Garba, dnia: 2015-11-02
utworzony: 02-11-2015 / modyfikowany: 08-03-2017
wprowadził(a): Joanna Garba
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów